Usługi dla domu i biura

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ - KLIKNIJ

Zorganizowana firma

Używamy profesjonalnego sprzętu czyszczącego wysokiej jakości

ZAPYTAJ O CENĘ - KLIKNIJ

Skontaktuj się z nami!

533 40 80 40 biuro@rsclean.pl

Wykonywane usługi

Pranie

Aby meble oraz dywany znajdujące się w domach czy biurach na dłużej zachowały estetyczny wygląd i stanowiły dekoracyjny element wyposażenia, wymagają regularnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jednym z nich jest pranie tapicerki, świadczone przez naszą firmę. Wykonujemy je z najwyższą starannością, z wykorzystaniem przeznaczonego do tego sprzętu oraz detergentów, które są bezpieczne dla czyszczonych tkanin. Nasze doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązanie, pozwalające na usunięcie nawet trudnych plam i zabrudzeń zarówno z kanap i sof, jak i dywanów, chodników czy wykładzin.

Aby zapewnić Państwu jeszcze większą satysfakcję z naszych usług, osobiście odbieramy zabrudzone dywany, a po ich wyprani i wysuszeniu w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, dostarczamy je pod wcześniej ustalony adres.

Czyszczenie

Proponujemy profesjonalne usługi czyszczenia różnorodnych powierzchni. Renowacja pozwala na przywrócenie im pierwotnego estetycznego wyglądu, utraconego wskutek eksploatacji, a zabiegi konserwacyjne chronią powierzchnie przez niszczeniem.

Przy pomocy odpowiednich urządzeń oraz specjalistycznych środków wykonujemy czyszczenie posadzek wykonanych m.in. z marmuru, granitu, lastryko, konglomeratu, czy gresu. Podejmujemy się także usuwania zabrudzeń z desek tarasowych, kostki granitowej oraz linoleum, a także wykładzin PCV. Świadczymy również wsparcie z zakresu krystalizacji oraz konserwacji niektórych typów podłóg.

Mycie

Ściany, dachy czy posadzki brukowe z czasem wymagają odświeżenia, ponieważ nieustanne narażenie na niekorzystne warunki atmosferyczne, może przyczyniać się do powstawania zanieczyszczeń i zabrudzeń, przekładających się na nieestetyczny wygląd domu oraz jego obejścia. Aby przywrócić mu utracone walory estetyczne warto skorzystać z naszych usług, obejmujących m.in. mycie elewacji, dachów oraz kostki brukowej.

Nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać nasze obowiązki przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i obowiązujących norm. Nie bez znaczenia jest dla nas również środowisko naturalne, dlatego mycie dachów, ścian i posadzek wykonywane jest z wykorzystaniem wody oraz detergentów biodegradowalnych. Cena usług ustalana jest indywidualnie, ze względu na m.in.:

  • typ obiektu,
  • powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia,,
  • zakres wykonywanych prac,
  • dodatkowe utrudnienia.

Impregnacja

Świadczymy wsparcie nie tylko z zakresu czyszczenia posadzek, elewacji oraz dachów, ale także ich zabezpieczania przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, przyczyniającymi się do ich szybszego niszczenia. Impregnacja wykonywana w ramach naszych usług, stanowi doskonałą ochronę przed wilgocią, wskutek której ściany, dachy i kostka brukowa pokrywają się mchem i osadami. Dodatkowo, skutecznie izoluje ona powierzchnię, zapobiegając wnikaniu wody w jej strukturę. Do impregnacji wykorzystujemy skuteczne, bezbarwne środki, gwarantujące wysoką estetykę wykonywanych prac. Dzięki temu, na dłużej możesz zachować dobrą kondycję elewacji domu oraz podjazdu.

Pranie dywanów
Pranie dywanów wykonujemy w siedzibie firmy - odbieramy i odwozimy.
Pranie dywanów sztucznych (poliamid, polyester)
Pranie dywanów sztucznych (polypropylen)
Czyszczenie dywanów naturalnych (wełna, bawełna, wełna kaszmirowa)
Pranie/czyszczenie tapicerki
Narożniki
Sofy, kanapy, wersalki
Fotele
Krzesła
Pufy
Czyszczenie wykładzin i posadzek
Czyszczenie wykładzin dywanowych i biurowych
Czyszczenie gresu, terakoty itp.
Szlifowanie, polerowanie lastryko, marmuru, granitu
Czyszczenie wykładzin PCV i winylowych
Czyszczenie gresu, terakoty itp.
Czyszczenie posadzek żywicznych
Inne
Impregnacja, zabezpieczanie, konserwacja posadzek PCV
Lakierowanie wykładzin PCV, linoleum, marmoleum, winylowych
Renowacja (zmiana wyglądu) wykładzin elastycznych
Odnawianie hal sportowych
Mycie dachów
Mycie elewacji
Mycie kostki
Impregnacja dachów, elewacji, kostki betonowej
Impregnacja środkami na bazie wosków
Impregnacja środkami na bazie akrylu
Impregnacja środkami na bazie siloksanów-nanotechnologia

Ceny wszystkich usług zawsze uzależnione są od: stopnia zabrudzenia, wielkości czyszczonej powierzchni, ilości środków, które będą zużyte podczas prania, mycia czyszczenia lub impregnacji.

Nasze usługi

Od standardowych po specjalistyczne czyszczenie. Niezawodność i uczciwość to wartości, które wyróżniają naszą działalność. Staramy się utrzymywać przystępne ceny za wszystkie prace. Cenimy satysfakcję klienta i wykorzystujemy najnowszy sprzęt i środki, aby osiągnąć niesamowite rezultaty, które sprawią, że Państwa dom lub biuro będzie czystym miejscem do życia i pracy. Zachęcamy do zapoznania się z usługami, które wykonujemy. Posiadamy własną suszarnię do dywanów oraz transport, dywany odbieramy od klienta i odwozimy pod wskazany adres.