Czysta tapicerka

Usuwamy zanieczyszczenia, plamy i nieprzyjemne zapachy

ZAPYTAJ O CENĘ - KLIKNIJ

Dogłębne czyszczenie

Przynajmniej raz w roku tapicerka wymaga czyszczenia

ZAPYTAJ O CENĘ - KLIKNIJ

Skontaktuj się z nami!

533 40 80 40 biuro@rsclean.pl

Pranie i czyszczenie tapicerki

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu takich usług jak profesjonalne czyszczenie oraz pranie tapicerki meblowej i pranie tapicerki samochodowej. Pracujemy jedynie na specjalistycznych urządzeniach i środkach opartych na najnowocześniejszych technologiach. Oferujemy Państwu czyszczenie tapicerki wykonanej zarówno z materiałów tekstylnych, jak i skóry naturalnej. Nasze usługi obejmują między innymi pranie kanap, foteli, narożników, sof oraz wszelkiego rodzaju mebli z obiciem.

Swoje kompleksowe usługi świadczymy na terenie Opola oraz okolic. Przedstawiona oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucji takich jak urzędy, szkoły, szpitale czy biura. Godziny wykonywanych przez nas prac zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klientów. Koszt prania tapicerki uzależniony jest od stopnia zabrudzenia, a także typu mebla i rodzaju obicia.

Zależy Państwu na przywróceniu dawnego blasku swoim ukochanym meblom bądź też pozbyciu się niechcianych i trudnych do usunięcia zabrudzeń? Nasza firma zawsze kompleksowo podchodzi do wszystkich oferowanych przez siebie usług, służąc Państwu swoim doświadczeniem.

Pranie tapicerki samochodowej i czyszczenie samochodów wykonujemy w Opolu przy ul.Niemodlińskiej 51

Wykonywana usługa
Pranie tapicerki meblowej
Narożniki (w zależności od wielkości)
Sofy, kanapy, wersalki (w zależności od wielkości)
Fotele
Krzesła
Pufy

Ceny wszystkich usług zawsze uzależnione są od: stopnia zabrudzenia, wielkości czyszczonej powierzchni, ilości środków, które będą zużyte podczas prania, mycia, czyszczenia lub impregnacji.