Pranie i czyszczenie tapicerki


Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu takich usług jak profesjonalne czyszczenie oraz pranie tapicerki meblowej. Pracujemy jedynie na specjalistycznych urządzeniach i środkach opartych na najnowocześniejszych technologiach. Oferujemy Państwu czyszczenie tapicerki wykonanej zarówno z materiałów tekstylnych, jak i skóry naturalnej. Nasze usługi obejmują między innymi pranie kanap, foteli, narożników, sof oraz wszelkiego rodzaju mebli z obiciem.

Swoje kompleksowe usługi świadczymy na terenie Opola oraz okolic. Przedstawiona oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucji takich jak urzędy, szkoły, szpitale czy biura. Godziny wykonywanych przez nas prac zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klientów. Koszt prania tapicerki uzależniony jest od stopnia zabrudzenia, a także typu mebla i rodzaju obicia.

Zależy Państwu na przywróceniu dawnego blasku swoim ukochanym meblom bądź też pozbyciu się niechcianych i trudnych do usunięcia zabrudzeń? Nasza firma zawsze kompleksowo podchodzi do wszystkich oferowanych przez siebie usług, służąc Państwu swoim doświadczeniem.

Wykonywana usługaCena
Pranie tapicerki Cena za szt.
Narożniki /w zależności od wielkości/ 80-200
Sofy, kanapy, wersalki / w zależności od wielkości/ 50-100
Fotele 20-40
Krzesła5-10
Pufy 10-20
Ceny wszystkich usług zawsze uzależnione są od: stopnia zabrudzenia, wielkości czyszczonej powierzchni, ilości środków, które będą zużyte podczas prania, mycia czyszczenia lub impregnacji . 
Podane ceny są szacunkowe, dokładną wycenę usług wykonujemy u klienta.